XI Międzynarodowy Salon
Fotografii Artystycznej Lekarzy

PhotoArtMedica 2023

SALON SŁAWY

PhotoArtMedica GRAND PRIX 2023

Dr Ahmed Mohamed HASSAN - EGIPT - Doha, KATAR

Dr Ahmed Mohamed HASSAN - EGIPT- Doha, KATAR
zdrowie publiczne

Nazywam się dr Ahmed Mohamed Hassan – Egipcjanin, urodziłem się w 1983 roku w Doha – Katar. Ukończyłem wydział lekarski w Egipcie w 2007 roku, po czym zostałem zatrudniony do prowadzenia klinik więziennych armii egipskiej na 3 lata.
W 2011 roku dołączyłem do zespołu medycznego w centrum kontroli chorób ((CDC)) w Ministerstwie Zdrowia Publicznego Kataru jako lekarz zdrowia publicznego.
Od tego czasu byłem liderem terenowym zespołów dochodzeniowych kilku krajowych badań i chorób, takich jak (( bliskowschodni zespół oddechowy (MRES) – badanie wektorowe na potrzeby mistrzostw świata w 2022 r. – mobilne zespoły pobierające wymazy w kierunku Covid19… itd.))
Marzyłem o tym, aby znaleźć się w gronie znanych międzynarodowych fotografów na całym świecie i poprzez moje zdjęcia pomagać innym i przekazywać im użyteczną wiedzę oraz zachować piękno światowej kultury dla różnych pokoleń fotograficznych.
Bycie członkiem kilku federacji/związków fotograficznych dodało mi odwagi, aby posunąć się naprzód w tej dziedzinie. Zacząłem pracować i nabrałem entuzjazmu w dziedzinie fotografii od października 2015 roku. Bardzo interesuje mnie fotografia, ponieważ postrzegam ją jako odzwierciedlenie ludzkich emocji, wielkości kultur i zachowywanie naszej tradycji przed wymazaniem jej umysłach kolejnych pokoleń. Specjalizuję się w fotografii ulicznej, podróżniczej i lifestylowej.
W 2016 roku rozpoczołem swoją pasję podróżowania po całym świecie w celu poznawania różnych kultur, ponieważ wierzę, że nie ma nic lepszego niż robienie tego, co lubisz i realizowanie swoich marzeń. Każde zdjęcie, które robię, nie jest traktowane jako temat, raczej jako historia, która chwyta moje serce przed obiektywem, ponieważ dotyka mojej duszy i sprawia, że czuję kryjącą się za nią historię.
Osiągnięcia:
1-7 lat w dziedzinie fotografii.
2- Jestem międzynarodowym sędzią honorowym w międzynarodowych salonach fotograficznych, oceniałem ponad 200 międzynarodowych salonów.
3- Pracuję jako instruktor fotografii w Nikon School Middle East.
4- Pracowałem z Ministerstwem Kultury w Chinach jako niezależny fotograf i uczestniczyłem z nimi w trzech opublikowanych książkach, jednej o kulturze chińskiej i dwóch o pierwszych czterech starożytnych cywilizacjach ((Egipt – Chiny – Grecja – Indie)).
5- Prezes i założyciel Międzynarodowego Klubu Fotograficznego Pharaohs (PIPC).
6- Prowadzenie wykładów na temat fotografii w różnych krajach, takich jak ((Chiny, Katar, Indie, Egipt, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Rumunia ... itd.))
7- Organizacja plenerów fotograficznych wraz z warsztatami
8- Publikuje artykuły fotograficzne w magazynach fotograficznych w Kanadzie i Chinach, Bangladeszu, USA, Sri Lance.
9- Organizuję wiele wystaw i uczestniczyłem w około 85 wystawach w różnych krajach na całym świecie
10- Zostałem uhonorowany 92 wyróżnieniami od różnych organizacji i federacji na całym świecie.
11- Zdobyłem ponad 800 międzynarodowych nagród z różnych krajów.

Strona internetowa: www.pipcegypt.com 

ZAPRASZAMY

REGULAMIN

OPŁATY

Adres

Okręgowa Izba Lekarska
w Częstochowie
PhotoArtMedica 2020
ul. gen. J. Zajączka 5
42-202 Częstochowa
Polska

Dane kontaktowe

Email: pam@photoartmedica.com                    
Telefon: +48 34 3681888                    
Fax: +48 34 3681888 (0)

No Code Website Builder